Meble kuchenne z płyty MDF w futurystycznym klimacie

Santorini to wyjątkowo nowoczesne meble kuchenne z płyty MDF. Ta nowatorska kolekcja mebli kuchennych odznacza się połączeniem estetyki i funkcjonalności. Meble na wymiar oferowane są w wykończeniu lakierami i z najnowszymi systemami i akcesoriami.

Kolekcja mebli Santorini powstała z myślą o tych wszystkich, którzy pragną uzyskać efekt gładkiej, matowej bądź lustrzanej powierzchni. Te meble kuchenne z płyty MDF wyróżnia modny futurystyczny klimat. Lakierowane fronty możemy podziwiać w całej okazałości, dzięki możliwości zastosowania frezowanych uchwytów. Rezygnując ze standardowych uchwytów w szafkach, uzyskujemy efekt niezakłóconej płaskiej powierzchni. Takie futurystyczne meble na wymiar świetnie sprawdzą się z mechanizmami otwierania za pomocą dotknięcia, co nie tylko pozytywnie wpływa na wygląd mebla, ale także znacznie podnosi wygodę jego użytkowania. Oczywiście istnieje także możliwość dobrania odpowiednio nowoczesnych oraz pasujących uchwytów tradycyjnych.

Meble kuchenne z płyty MDF w modnych kolorach

Fronty mebli z kolekcji na wymiar o nazwie Santorini wykonane są z MDF o grubości 19 mm. Płyta jest jednostronnie lakierowana, a lewa strona frontu pokryta białym laminatem. Przy tworzeniu kolekcji mebli kuchennych Santorini z płyty MDF postawiliśmy na popularne i ponadczasowe lakiery, które dodatkowo reprezentują współczesny design. Do wyboru są zarówno fronty wykończone w macie lub w połysku.

Nie ma rozwiązań niemożliwych

Kolekcja mebli na wymiar Santorini, podobnie jak pozostałe nasze meble pod zabudowy, pozwalają na dowolność w zakresie wielkości oraz wyposażenia. Gazowe podnośniki, solidne prowadnice, a także systemy cichego domyku – opowiedz nam o swoich potrzebach, a my pokażemy Ci, jakie mamy możliwości!

Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!

Zobacz na własne oczy, jak prezentować się będzie nowa kuchnia w Twoim domu!

Projekt 3D to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym ciężko wyobrazić sobie nową kuchnię na podstawie samych wzorników. Tylko trójwymiarowa wizualizacja pozwoli obejrzeć kuchnię z każdej strony i da możliwość pełnego oglądu projektu na bardzo wczesnym etapie inwestycji.

Zapraszamy do zostawienia danych kontaktowych.

Nasz projektant skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe.

  Posiadasz szkic z wymiarami swojej kuchni? Prześlij nam go!

  Kontakt

  Wielkopolska 31
  81-552 Gdynia
  tel. 510 190 888 - Łukasz
  tel. 728 323 450 - Paweł

  biuro@smartkuchnie.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek: 1000 - 1800
  Sobota: 1000 - 1400
  Bezpłatny projekt

  Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza:

  Formularz bezpłatnego projektu
  Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
  Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!