Meble kuchenne KAMMONO P – nowoczesne oblicze kuchni

Jeśli szukasz modułowych mebli kuchennych, które podkreślą nowoczesny charakter wnętrza to przyjrzyj się kolekcji kuchni KAMMONO P z mnogością ciekawych rozwiązań oraz rodzajów wykończeń powierzchni frontów.

Kuchnie KAMMONO P to kolekcja modułowych mebli kuchennych do samodzielnego montażu, które wykonane są z solidnej płyty o grubości 18 mm. Wśród dostępnych frontów do dyspozycji mamy kilka wariantów.

Fronty w nowoczesnym stylu

Dla osób, które cenią sobie nowoczesność i funkcjonalność kierowane są fronty P4 SUPER MAT. Są one odporne na ślady palców oraz zarysowania, dlatego świetnie sprawdzą się w intensywnie użytkowanej kuchni oraz w wielopokoleniowym domu. Do dyspozycji mamy aksamitne w dotyku białe, szare lub czarne fronty, które oklejone są odpowiadającym kolorystycznie obrzeżem. Fronty P4 dostępne są także w tej opcji wysokiego połysku w kolorze pięknej lustrzanej bieli oraz modnej szarości. Do wyboru są także standardowe fronty P2 dostępne w dekorach naturalnych: sosna biała, sosna andersen, buk jasny, dąb arlington, dąb złoty, dąb szary.

Kuchnie KAMMONO P – wygoda i nowoczesność

Modułowe meble kuchenne  KAMMONO to gwarancja doskonałej jakości. Korpusy wykonane są z płyty laminowanej. Dostępna jest cała gama różnego rodzaju szafek wiszących o głębokości 30 cm i 56 cm oraz szafek stojących o głębokości 51 cm. Wśród modułów znajdziemy także specjalne szafki, np. pod zabudowę lodówki, szafkę wiszącą wyposażoną w okap podszafkowy, a także modną szafkę wiszącą piekarnikową, dedykowaną do montażu nad zmywarką lub pralką.
Meble modułowe KAMMONO dają pełną dowolność nie tylko w zakresie wielkości szafek, ale także kolorów frontów oraz wyposażenia mebli.
Kolekcja oferuje różnego rodzaju szuflady (w tym z pełnym wysuwem i o zwiększonej wytrzymałości na obciążenia). Mogą być one oferowane z płynnym systemem ruchu oraz samodomykiem lub miękkim domykaniem. Do dyspozycji mamy różne rodzaje uchwytów, w tym również takie, które montowane są na krawędzi frontu.

Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!

Zobacz na własne oczy, jak prezentować się będzie nowa kuchnia w Twoim domu!

Projekt 3D to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym ciężko wyobrazić sobie nową kuchnię na podstawie samych wzorników. Tylko trójwymiarowa wizualizacja pozwoli obejrzeć kuchnię z każdej strony i da możliwość pełnego oglądu projektu na bardzo wczesnym etapie inwestycji.

Zapraszamy do zostawienia danych kontaktowych.

Nasz projektant skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe.

  Posiadasz szkic z wymiarami swojej kuchni? Prześlij nam go!
  Kontakt

  Wielkopolska 31
  81-552 Gdynia
  tel. 510 190 888 - Łukasz
  tel. 728 323 450 - Paweł

  biuro@smartkuchnie.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek: 1000 - 1800
  Sobota: 1000 - 1400
  Bezpłatny projekt

  Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza:

  Formularz bezpłatnego projektu
  Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
  Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!