Meble kuchenne KAMMONO F – piękno tradycji

Modułowe frezowane meble kuchenne KAMMONO F to z pewnością wybór dla tych, którzy cenią sobie tradycyjne kuchnie. Dzięki frezowanym frontom można uzyskać przytulną kuchnię w romantycznym i tradycyjnym stylu.

Meble kuchenne KAMMONO F odpowiadają na potrzeby współczesnych kuchni w tradycyjnej oprawie. KAMMONO F to modułowe meble frezowane, które dostępne są w wielu kolorach frontów. Do wyboru mamy bardzo modną biel, a także nowoczesną szarość, sosnę, kaszmir, dąb arlington, granat, a nawet bazalt!

Meble kuchenne frezowane w romantycznym stylu

Modułowe meble kuchenne KAMMONO F posiadają fronty z płyty MDF o grubości 16 mm, które są odpowiednio frezowane dla uzyskania tradycyjnego charakteru. Odpowiednia technologia produkcji oraz najwyższa jakość wykończenia sprawia, że meble kuchenne KAMMONO zaskakują eleganckim wyglądem oraz piękną linią. Zastosowanie odpowiednich materiałów sprawia, że kuchnie odpowiadają na wymagania w zakresie odporności na wilgoć oraz intensywnego użytkowania. Do wyboru użytkownika jest szereg kombinacji szafek dolnych i górnych w różnej wielkości, w tym również szafki pod okap teleskopowy, witryny, zabudowy lodówek i piekarników.
W serii mebli modułowych KAMMONO można dobrać wszystkie elementy osobno – od uchwytów, poprzez kolor frontów, aż na prowadnicach i dodatkowym wyposażeniu kończąc.
Meble można wyposażyć w pasujące szuflady, także takie o zwiększonej wytrzymałości na obciążenia – nawet do 35 kg. Dla jeszcze bardziej estetycznego wyglądu możemy dobrać prowadnice w kolorze dopasowanym do korpusu szafek (białym lub szarym). Oferujemy zawiasy z cichym domykaniem, także zabezpieczenia półek przed wysunięciem.
Korpusy szafek wykonane są z płyty wiórowej laminowanej o grubości 16 mm w kolorze białym lub szarym stalowym. Szafki dolne posiadają nóżki z płynną regulacją wysokości (10 lub 15 cm). Dla ułatwienia obsługi dostępne są także podnośniki gazowe do szafek wiszących i prowadnice z opcją cichego domykania dla szuflad.

Meble kuchenne KAMMONO – dla miłośników tradycji

Tym, co zachwyca w modułowych meblach kuchennych KAMMONO F to właśnie dokładnie frezowane fronty. Rustykalne detale oraz matowe powierzchnie pozwalają zaaranżować kuchnie w stylu romantycznym, wiejskim, a także shabby chic. Delikatny frez F8 polecany jest nawet do modnych wnętrz loftowych! Frezowane meble kuchenne sprawdzą się w dużych oraz małych kuchniach. Dla uzyskania większej przestrzeni optycznej warto postawić na jasne fronty oraz delikatny kolor ścian. Chcesz przekonać się, jak wiele możliwości dają frezowane meble kuchenne KAMMONO F? Odwiedź nasz showroom i porozmawiaj z projektantem!

Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!

Zobacz na własne oczy, jak prezentować się będzie nowa kuchnia w Twoim domu!

Projekt 3D to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym ciężko wyobrazić sobie nową kuchnię na podstawie samych wzorników. Tylko trójwymiarowa wizualizacja pozwoli obejrzeć kuchnię z każdej strony i da możliwość pełnego oglądu projektu na bardzo wczesnym etapie inwestycji.

Zapraszamy do zostawienia danych kontaktowych.

Nasz projektant skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe.

  Posiadasz szkic z wymiarami swojej kuchni? Prześlij nam go!

  Kontakt

  Wielkopolska 31
  81-552 Gdynia
  tel. 510 190 888 - Łukasz
  tel. 728 323 450 - Paweł

  biuro@smartkuchnie.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek: 1000 - 1800
  Sobota: 1000 - 1400
  Bezpłatny projekt

  Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza:

  Formularz bezpłatnego projektu
  Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
  Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!