Meble kuchenne akrylowe odporne na intensywne użytkowanie

Wysoka odporność na zarysowania, obicia oraz wysokie oraz niskie temperatury sprawia, że meble kuchenne akrylowe Bali nie mają sobie równych. Nowoczesna technologia produkcji zapewnia wytrzymałe i piękne fronty meblowe, które nie zmieniają swojego wyglądu przez długie lata intensywnego użytkowania. Meble kuchenne na wymiar Bali są dostępne zarówno w połysku, jak i w wykończeniu matowym.

Meble kuchenne akrylowe Bali cieszą się ogromną popularnością. Akrylowe płyty i fronty są odporne na obicia, zarysowania, a do tego nie są im straszne ani wysokie ani niskie temperatury. Powierzchnia akrylowa oznacza także łatwe utrzymanie czystości. Te meble na wymiar świetnie sprawdzą się w bardzo intensywnie użytkowanej kuchni.

Meble kuchenne akrylowe – w połysku i macie

Fronty w meblach Bali wykonane są z akrylowanej płyty MDF o grubości 18 mm oraz wykończone odpowiadającym obrzeżem z akrylu. Mogą być wykończone zarówno na wysoki połysk, jak też dostępna jest opcja matowa. Piękny połysk prezentuje się doskonale na szeregu modnych odcieni: arktycznej bieli, wanilii, cappuccino, popieli, szarości oraz brązu i czerni. Głęboki i lustrzany połysk ma dodatkową zaletę – idealnie rozświetla wnętrza, dodaje szyku oraz elegancji. Fronty matowe to z kolei dobry wybór do wnętrz w stylu industrialnym, skandynawskim oraz minimalistycznym.
Bali to bardzo gustowna kolekcja, wychodząca poza utarte schematy, sięgająca nieco ponad to, co znane i powszechnie stosowane.

Bez kompromisów

Meble kuchenne akrylowe Bali charakteryzują się zdecydowanie nowoczesnym wyglądem. Meble na wymiar można je łączyć z wieloma dostępnymi uchwytami oraz systemami. Pięknie prezentują się z dodatkowym oświetleniem, które podkreśla zarówno powierzchnie matowe, jak też te w lustrzanym połysku. Dzięki kolekcji Bali możemy stworzyć nowoczesne meble dla wielopokoleniowych rodzin. Właściwości akrylu sprawią, że połyskowe i matowe fronty przez długie lata pozostaną w idealnym stanie, a ich czyszczenie będzie całkowicie bezproblemowe.

Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!

Zobacz na własne oczy, jak prezentować się będzie nowa kuchnia w Twoim domu!

Projekt 3D to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym ciężko wyobrazić sobie nową kuchnię na podstawie samych wzorników. Tylko trójwymiarowa wizualizacja pozwoli obejrzeć kuchnię z każdej strony i da możliwość pełnego oglądu projektu na bardzo wczesnym etapie inwestycji.

Zapraszamy do zostawienia danych kontaktowych.

Nasz projektant skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe.

  Posiadasz szkic z wymiarami swojej kuchni? Prześlij nam go!
  Kontakt

  Wielkopolska 31
  81-552 Gdynia
  tel. 510 190 888 - Łukasz
  tel. 728 323 450 - Paweł

  biuro@smartkuchnie.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek: 1000 - 1800
  Sobota: 1000 - 1400
  Bezpłatny projekt

  Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza:

  Formularz bezpłatnego projektu
  Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
  Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!