Meble kuchenne - MDF lakierowany i głębszy frez

Dzięki kolekcji mebli na wymiar Aruba możemy stworzyć zabudowy pod dowolny kolor! Meble kuchenne z lakierowanego MDF oszałamiająco prezentują się w nietypowych wybarwieniach. Do tego, nie zapominajmy o najwyższej funkcjonalności, dzięki systemom czołowych dostawców akcesoriów meblowych.

Ta linia mebli kuchennych na wymiar stawia spore wyzwania wszystkiemu, co dotychczas jest nam znane. Kuchnie oszałamiają swoim wyglądem jak i funkcjonalnością, bijąc wszelkie rekordy popularności.

Fronty z prawdziwego zdarzenia

Kolekcję Aruba wyróżnia kilka różnych wzorów fezów na frontach meblowych. Ta uniwersalna kolekcja, w połączeniu z bogatą kolorystyką może być zastosowana na zabudowach różnej wielkości oraz typu.

Meble kuchenne z MDF – lakierowane na dowolny kolor!

Warto dokładniej przyjrzeć się frontom Aruba. Szczególną ich cechą jest bogactwo barw. Fronty tych mebli kuchennych z MDF lakierowanego można wykonać w zupełnie dowolnym kolorze! Możemy opracować tysiące wybarwień na konkretne życzenie klienta. Fronty mogą być lakierowane na kolor ze wzornika, jak też możemy powielić istniejące kolory w domu lub kuchni odbiorcy – popularne jest lakierowanie frontów pod kolor farby na ścianie, a także gustownych dodatków, np. ekskluzywnych żyrandoli. Jeśli kiedykolwiek marzyła Ci się kuchnia w odcieni brzoskwini, pistacji, piasku pustyni, a może zachodu słońca – to dobrze trafiłeś!

Dopasuj pod potrzeby

Meble kuchenne na wymiar z kolekcji Aruba wykonujemy z płyty MDF o grubości 19 mm, która lakierowana jest na dowolny kolor i wykańczana w macie, półmacie lub połysku. Wielkości szafek, ich wyposażenie oraz systemy są dopasowywane pod potrzeby odbiorcy. Możemy tworzyć kuchnie z uchwytami standardowymi, jak też w systemie push to open. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów meblowych, systemów przesuwnych oraz prowadnic i podnośników wiodących producentów, takich jak BLUM.

Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!

Zobacz na własne oczy, jak prezentować się będzie nowa kuchnia w Twoim domu!

Projekt 3D to doskonałe rozwiązanie dla tych, którym ciężko wyobrazić sobie nową kuchnię na podstawie samych wzorników. Tylko trójwymiarowa wizualizacja pozwoli obejrzeć kuchnię z każdej strony i da możliwość pełnego oglądu projektu na bardzo wczesnym etapie inwestycji.

Zapraszamy do zostawienia danych kontaktowych.

Nasz projektant skontaktuje się tak szybko, jak to możliwe.

  Posiadasz szkic z wymiarami swojej kuchni? Prześlij nam go!

  Kontakt

  Wielkopolska 31
  81-552 Gdynia
  tel. 510 190 888 - Łukasz
  tel. 728 323 450 - Paweł

  biuro@smartkuchnie.pl

  Godziny otwarcia

  Poniedziałek – piątek: 1000 - 1800
  Sobota: 1000 - 1400
  Bezpłatny projekt

  Skontaktuj się z nami lub przejdź do formularza:

  Formularz bezpłatnego projektu
  Nie wiesz na jaką kuchnię się zdecydować?
  Skorzystaj z bezpłatnego projektu 3D!